OBVESTILO za starše 7., 8. in 9. razreda

INFORMATIVNO ZBIRANJE PODATKOV O UČENCIH, KI BI SE ŽELELI PROSTOVOLJNO SAMOTESTIRATI NA VIRUS SARA-CoV-2

Spoštovani starši.

Obveščamo vas, da smo bili z okrožnico ministrstva seznanjeni z možnostjo, da bi učenke/učenci od 7. do 9. razreda osnovne šole izvajali prostovoljno samotestiranje na virus SARS CoV-2.

Če bo ministrstvo sprejelo odločitev, da omenjenim učencem ponudi možnost samotestiranja, bi se prva samotestiranja predvidoma lahko pričela 15. 4. 2021. Šole ter zainteresirani učenci bi v tem primeru pravočasno prejeli vsa potrebna navodila in video gradiva, ki jih pripravlja Ministrstvo za zdravje.

Za odločitev ministrstvo potrebuje podatek, koliko učencev od 7. do 9. razreda naše šole bi se v primeru, če bi imeli možnost prostovoljnega tedenskega samotestiranja, za to tudi odločilo.

Prosimo vas, da svojim razrednikom preko maila sporočite odločitev glede samotestiranja najkasneje do torka, do 20. ure.

Zahvaljujemo se vam za vaš trud in sodelovanje.

O vseh nadaljnjih odločitvah vas bomo sproti obveščali.

Lepe velikonočne praznike vam želim,

Ravnateljica Andreja Modic