PRIJAVA K OBVEZNIM IZBIRNIM PREDMETOM V 7., 8. IN 9. RAZREDU

Spoštovani starši in učenci!

Za šolsko leto 2021/22 smo pripravili nabor naslednjih obveznih izbirnih predmetov za  učence  7., 8. in  9. r. Vsak učenec si mora izbrati dve uri  obveznih izbirnih predmetov, lahko pa izbere tri ure.

Prijavo na izbirne predmete opravite v eAsistentu do 15. maja 2021. Vsi starši, ki imate svoje otroke v 6., 7. ali 8. razredu naše šole, ste v eAsistentu prejeli sporočilo, ki vas poziva k prijavi izbirnih predmetov za naslednje šolsko leto. Pri prijavi upoštevajte navodila s strani eAsitenta, ki se izpišejo ob začetku prijave. Posebno bodite pozorni na ustrezno rangiranje predmetov in na število ur. Npr: če zeli učenec poleg jezika obiskovati še kakšen predmet, morate v eA označiti 3 ure (2 uri jezik+1ura predmet =3 ure)

Majda Valćić, pom. ravn.

Priloge: