Obvestilo za starše – pouk na daljavo

Spoštovani starši!

Kot smo vas že obvestili, bo zaradi zaprtja šole od ponedeljka, 16. 3. 2020, pouk potekal na daljavo.

V ta namen smo za vsak oddelek pripravili spletne učilnice. Do njih lahko dostopate na šolski spletni strani pod zavihkom ŠOLSKA UČILNICA, kjer izberete razred in oddelek, ki ga vaš otrok obiskuje.  V učilnici bo za vsak dan učno gradivo, ki ga bodo učitelji pripravili za vsako uro po urniku posebej. Gradivo bo pripravljeno tako, da bo potrebno morda vsebino in vaje prepisati v šolski zvezek ter rešiti domače naloge.

Ko se bodo razmere uredile in bomo zopet lahko začeli z normalnim delom, bodo učitelji pregledali učenčeve zapiske v zvezkih in domače naloge. Zato vas prosimo, da svojemu otroku pomagate in mu omogočite dostop do vsebin na šolski spletni strani. Do vsebin lahko vsak učenec pride preko računalnika ali telefona ali pa tako, da mu jih natisnete na papir.

Prosimo, da spodbudite otroke, da do učenja pristopijo resno in odgovorno.

Zahvaljujemo se vam za pomoč in vas v želji, da zdravi premagamo to krizno obdobje, lepo pozdravljamo.

Ribnica, 14.3.2020                                                                                                                                                                 Ravnateljica   Andreja Modic