Šola v naravi, 7. 4. 2024

Prebudili smo se v četrtkovo, hladno in kar sončno jutro. Po zajtrku smo se hitro opremili in odšli v Planico. Tam smo delali v dveh skupinah. Tako sta obe skupini opravili metodiko klasične tehnike teka. Ogledali pa smo si tudi Planico v vsej svoji podobi, ki jo krasi planiška velikanka, ki smo jo imeli možnost pogledati čisto od blizu. Nato smo se odpravili domov na kosilo. Popoldan pa smo imeli družabne igre, ter urejanje dnevnikov. Po večerji pa je sledil zaključni večer, ki smo ga zabelili z pravim discom, kjer so se učenci neizmerno zabavali in uživali ob dobri glasbi in plesu.

Vsi skupaj smo se cel teden zelo dobro počutili, zimske šole v naravi smo se resnično veselili. Tako učenci kot učitelji smo v tej šoli v naravi dosegli svoj namen – učenci s pridobljenim smučarskim in tekaškim znanjem ter druženjem s prijatelji, učitelji pa smo poskrbeli za izvedbo programa in dobro počutje učencev.